Elustiilirestoran Tartu kesklinnas

Pepe’s Bistro & Social Club

Broneeri laud

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Sööme ja joome ilusa elu terviseks!

Pepe’s on elustiili restoran Tartus, kus unustad end toidu ja joogi keskele terveks päevaks.

Meie menüü on bistroolik maailmaköök, comfort-soul food, kus kohtuvad uus ja vana, kodu- ja välismaine. Ausad maitsed läbimõeldud täpsusega. Fookuses on Vahemere & Itaalia staarid eesotsas meresaadustega. Iseloomustame oma toitu sõnadega: “kõik see, millega premeeriksin end igapäevaselt.”

Kõike seda toetab äärmise hoolega loodud baar, kus vein, lahja ja kokteil loovad perfektse kolmnurga. Veinivalik ei ole ole silmapiiri taha ulatuv veinikaart, vaid lühike, uusi elamusi pakkuv ja professionaalne. Baar keskendub lihtsusele ja hea tuju loomisele, kus esikohal alkoholi enda maitsenüansid ja kvaliteet.

Visit Tartu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Livin' La Dolce Vita

ehk elu on nauding!

Kõik see, millega premeeriksin end iga päev!

Joel Ostrat, tipp- ja telekokk

Seven & Sons Merch on kohal!

Seven & Sonsi eesmärk on luua maailmasse kohti, kus on kõigil mõnus aega veeta. Nüüd saame oma fännidega jagada tükikest entusiasmist, millega oma restorane ja baare peame. Oleme välja tulnud tuliuue T-särgi kollektsiooniga, kus iga särk on oma sõnumiga eriline. Disainisime T-särgid selliselt, et saaksid seda kanda kodus, tööl, sünnipäeval või kus iganes soovid. Avasime oma e-poe, kus leiad lisaks T-särkidele igasugust muud kaupa. Hetkel võid sealt leida ka Seven & Sonsi kinkekaarte, mida saad kasutada tähtajatult. Samuti on müügil meie enda majaõlu "Tiger Blood". Tulevikus lisame sinna veel head ja paremat. Mine vaata järele!

Pannkoogi Brunch

Panngkoogihulluse brunch toimub igal nädalavahetusel, kui meie bistroos saab USA stiilis soolaseid ja magusaid pannkooke. Laupäeviti ja pühapäeviti 10.00-13.00!

Bistro

väike ja mitteametlik restoran või baar

MOODSAD KLASSIKUD

Baar keskendub lihtsusele ja hea tuju loomisele!

Kokteilikaart

Negroni

Aegumatu klassika

Spritz

Kustutab mured

Long drink

Terve päev, iga päev

Social Club

koht baari ja meelelahutusega, kus külalised sotsialiseeruvad

Telli koju kaasa!

Ajal, mil meile küll tulla on keeruline, teeme me seda ise! Naudi maailmaköögist inspireeritud hingetoitu dressides ning diivanil. Toome enda road sulle kätte biolagunevas pakendis ning alati maitsvalt!

Pepe's on Sinu teine kodu, kuhu oled oodatud iga päev!

Martin Sõgel, kohalik kultuuriikoon

TripAdvisor

Tripadvisori värsked arvustused

Soovid töötada elustiili restoranis?

Broneeri

E-N 12-23 / R 12-01 / L 10-01 / P 10-21

Ülikooli 7, Tartu

  • MM slash DD slash YYYY
  • :

Ole kursis meie tegemistega!