Elustiilirestoran Tartu kesklinnas

Pepe’s Bistro & Social Club

Broneeri laud

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Sööme ja joome ilusa elu terviseks!

Pepe’s on elustiili restoran Tartus, kus iga nädal võtavad maja üle uued kokad, kes pakuvad oma parimaid maitseid läbi aja. Me ei nimeta ennast peeneks restoraniks, mida saad külastada ainult tähtpäevadel, vaid Sinu teiseks koduks – taskukohaselt ja palju! 

Kõike seda toetab äärmise hoolega loodud baar, kus vein, lahja ja kokteil loovad perfektse kolmnurga. Veinivalik ei ole ole silmapiiri taha ulatuv veinikaart, vaid lühike, uusi elamusi pakkuv ja professionaalne. Baar keskendub lihtsusele ja hea tuju loomisele, kus esikohal alkoholi enda maitsenüansid ja kvaliteet.

Tartu südalinnas asuv restoran on suurepärane koht, et viia läbi oma sündmus. Võta meiega ühendust, et uurida lähemalt võimalusi.

Livin' La Dolce Vita

ehk elu on nauding!

Pea oma sündmus meil!

Oleme valmis korraldama väga erineva iseloomuga üritusi, alates konverentsidest lõpetades pidudega.
Tartu vanalinnas asuv privaatse hooviga restoran on suurepärane koht, kus viia läbi erineva iseloomuga sündmusi nii suurematele kui väiksematele seltskondadele.
Küsi pakkumist kirjutades info@pepes.ee või helista 56632736

 • Pidu

  Pepe’s on suurepärane läbi viia paraja suurusega privaatseid pidusi – privaatne restoran õhtuks ainult Sinu ja lähedaste päralt.

 • Eriõhtusöök

  Soovid korraldada eriõhtusööki oma lähedastele või kolleegidele? Paneme pead kokku, mõtleme ainulaadse menüü & naudime üksteise seltskonda.

 • Koolitus

  Lisaks maitsvale toidule ja joogile on Sul võimalik õhtut põnevamaks muuta ka sobilike veini- ja kokteilikoolitustega.

 • Seminar

  Pepe’s on suurepärane koht päevaste seminaride jaoks. Meie pakume vajaliku tehnika ja toitlustuse, Sina saad värsked ideed ja motiveeritud kolleegid.

 • Hoovipidu

  Suuremateks üritusteks on võimalik hubasesse sisehoovi püstitada telk ning soojalambid ning Sinu üritusest räägivad kõik veel pikalt.

 • Talveaed

  Restorani hoovis on ka külmal ajal võimalik värskes õhus kolleegide või sõpradega lõkke ümber koos soojendava joogiga muljetada.

Kõik see, millega premeeriksin end iga päev!

Joel Ostrat, tipp- ja telekokk

Fan Gear

Nüüd saame oma fännidega jagada tükikest entusiasmist, millega oma restorane ja baare peame. Oleme välja tulnud tuliuue kollektsiooniga, kus iga särk on oma sõnumiga eriline. Avasime oma e-poe, kus leiad lisaks T-särkidele igasugust muud kaupa. Hetkel võid sealt leida ka Seven & Sonsi kinkekaarte, mida saad kasutada tähtajatult.

Kokteilikoolitus

Kokteilikoolitusel õpetame selgeks erinevad kokteilide valmistamise tehnikad, õpetame tundma baaritöövahendeid ning seda, mida nendega teha. Selgitame lahti kirevat alkoholimaailma ajalugu ning seda, kust kokteilikultuur alguse sai. Samuti näitame, kuidas kodustes tingimustes iga kell supermaitsev kokteil valmistada.

Bistro

väike ja mitteametlik restoran või baar

MOODSAD KLASSIKUD

Baar keskendub lihtsusele ja hea tuju loomisele!

Kokteilikaart

Negroni

Aegumatu klassika

Spritz

Kustutab mured

Long drink

Terve päev, iga päev

Social Club

koht baari ja meelelahutusega, kus külalised sotsialiseeruvad

Soovid töötada elustiili restoranis?

Liitu uudiskirjaga!

Oleme puhkusel!

Ülikooli 7, Tartu

 • Privaatsustingimused

Ole kursis meie tegemistega!