Pizza & pasta restoran

Kolm Tilli Tallinn

Võta ühendust!

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Elame ja hingame pizza & pasta rütmis

Kolm Tilli on Tallinnas oma parimate pizzade ja värskeimate pastadega. Chef de cuisine Kairo Roots hoiab kätt pulsil, et Viru Keskuse Food Hallis valmivad pizzad ja pastad oleksid alati kvaliteetsed ja maitsvad. Valmistame oma pasta 100% käsitööna ning see on alati värske. Maitsed, mida kasutame, on nii Itaalia köögi classico, kui ka meie kokkade huvitavamad ideed ja katsetused. Üks on kindel – kui pasta, siis al dente.

Slice to meet you!

Asume Viru Keskuse toidutänaval

Pizza

Kui ütled Kolm Tilli, mõtled pizza. Meie kindel eesmärk on pakkuda Eesti parimat pizzaelamust. Kolm Tilli pizzad on Napoli stiilis, mida iseloomustavad õhuke pizzapõhi ja paksemad ääred. Sealt on pärit ka maailma kõige kuulsaim pizza - Margherita, kus kehtib põhimõte - vähem on parem. Soovime alati viia oma külalised maitserännakule, mille tarbeks on pizzameistrid kokku pannud oivalise pizzamenüü, kust leiab nii klassikuid, nagu Diavola ja Crudo, kui ka põnevamaid maitsekoosluseid, nagu suitsujuustu-peekoni ja kimchi pizzad. Selleks, et tagada parim kvaliteet, oleme kõige olulisemad toorained ise Itaalias välja valinud.

Pasta

Valmistame oma pasta 100% käsitööna ning see on alati värske. Maitsed, mida kasutame, on nii Itaalia köögi classico, kui ka meie kokkade huvitavamad ideed ja katsetused. Üks on kindel - kui pasta, siis al dente.

Make pizza not war

Maailma rahvad

Kolm Tilli Tartu

Kolm Tilli Tallinn sai alguse Tartust. Kolm Tilli on laia maailma tänavaköögist inspireeritud restoran Tartu Aparaaditehases. Tänavaköögi läbivaks kontseptsiooniks on tänavatoidu valmistamine – koha südameks on avatud köök, mille kõrval seisavad eraldi pizza valmistamise ja pagaritoodete nurgad ning kõike seda toetab maailma trende ja klassikat järgiv kokteilibaar. Külastajatel on võimalik jälgida, kuidas nende söök ja jook valmivad alates esimesest hetkest kuni maitsva kõhutäieni.

Fan Gear

Nüüd saame oma fännidega jagada tükikest entusiasmist, millega oma restorane ja baare peame. Oleme välja tulnud tuliuue kollektsiooniga, kus iga särk on oma sõnumiga eriline. Avasime oma e-poe, kus leiad lisaks T-särkidele igasugust muud kaupa. Hetkel võid sealt leida ka Seven & Sonsi kinkekaarte, mida saad kasutada tähtajatult

Ole kursis meie tegemistega!