Tänavatoidurestoran Tartus, Aparaaditehases

Kolm Tilli

Broneeri laud!

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Elame ja hingame tänavatoidu rütmis!

Kolm Tilli on laia maailma tänavaköögist inspireeritud restoran Tartu Aparaaditehases.

Tänavaköögi läbivaks kontseptsiooniks on tänavatoidu valmistamine – koha südameks on avatud köök, mille kõrval seisavad eraldi pizza valmistamise ja pagaritoodete nurgad ning kõike seda toetab maailma trende ja klassikat järgiv kokteilibaar. Külastajatel on võimalik jälgida, kuidas nende söök ja jook valmivad alates esimesest hetkest kuni maitsva kõhutäieni.

Kolm Tilli alustab hommikul vara ning lõpetab õhtul hilja. Eesti üks suuremaid restorane pakub tugeva kultuuriprogrammi näol elamusi kõigile. Päeva alustuseks kutsume oma külalisi imelisele hommikusöögile ning sealt edasi on piiriks ainult taevas.

Mäletan, kui ma esimest korda sinna läksin. Tekkis kohe selline “välismaa tunne"!

Isabella Gabriela Heido, sotsiaalmeedia mõjur

Brunch

Sinu argipäeva varajane ärataja ning nädalavahetuse laiskade hommikute pikendaja. Me usume siiralt, et hommikusöök on päeva kõige oluliseim osa. Kolme Tilli brunchimenüü pakatab tervisest, värvidest ja maitsetest. Seda kõike selleks, et saaksid päeva alustada kohe tallagaasiga. E-R 09:00 - 11:30 L-P 10:00 - 14:30

Tänavatoit

Kolm Tilli a’la carte streetfood menüü on nagu väike maailmakaart, kus on võimalik ühe külaskäiguga terve maailma tänavatoidu skeene läbi käia. Taiwanist pärit bao kuklitest Hispaania churrodeni, Korea kimchist Ameerika Mac 'n' cheese'ini on üksikud näited, kui laiahaardeline tänavatoidumenüü Sind meie restoranis ootab. E-P alates 15.00.

Stiilne, vaba ja energiline aura! Vau!

Katrin, toidunautleja blogist "Katz kokkab"

Pizza

Kui ütled Kolm Tilli, mõtled pizza. Meie kindel eesmärk on pakkuda lõunaosariikide parimat pizzaelamust. Kolm Tilli pizzad on Napoli stiilis, mida iseloomustavad õhuke pizzapõhi ja paksemad ääred. Sealt on pärit ka maailma kõige kuulsaim pizza - Margherita, kus kehtib põhimõte - vähem on parem. Soovime alati viia oma külalised maitserännakule, mille tarbeks on pizzameistrid kokku pannud oivalise pizzamenüü, kust leiab nii klassikuid, nagu Diavola ja Crudo, kui ka põnevamaid maitsekoosluseid. Selleks, et tagada parim kvaliteet, oleme kõige olulisemad toorained ise Itaalias välja valinud. E-R alates 15.00, L-P alates 12.00.

Telli koju kaasa!

Naudi maailma maitsetest inspireeritud tänavatoitu ja pizzasid dressides ja diivanil!

Fan Gear

Nüüd saame oma fännidega jagada tükikest entusiasmist, millega oma restorane ja baare peame. Oleme välja tulnud tuliuue kollektsiooniga, kus iga särk on oma sõnumiga eriline. Avasime oma e-poe, kus leiad lisaks T-särkidele igasugust muud kaupa. Hetkel võid sealt leida ka Seven & Sonsi kinkekaarte, mida saad kasutada tähtajatult.

Väike Till

Oleme avanud Kolme Tilli kõrval tuliuue baari, mis kannab ametlikult Kolm Tilli baar & priva nime, kuid hellitavalt kutsume teda Väikseks Tilliks. Väike Till on ideaalne koht privaatseks peoks või koosviibimiseks kuni 40 inimesele, kus pakume kõike seda sama, mida kõrval olevas emalaevas. Baar & priva on avatud praegu ainult erisündmusteks, seega kui oled otsimas peokohta, siis võta meiega ühendust. Privaatse sündmusega saad kaasa professionaalse baarmeni ja personaalse teeninduse. Soovi korral saame isegi DJ sulle organiseerida. Meil puuduvad varjatud renditasud. Kuluta lihtsalt 1000€ eest (sisaldab käibemaksu). Võta ühendust ja vaata ka ruumist 360 kraadi pilti.

Kolme Tilli seminariruum / privaatsaal

Kas oled vahepeal pizzat süües mõelnud, mis imelik trepp küll teisele korrusele viib? Meil on seal privaatne peidukas! Kui tavaliselt peetakse seal sünnipäevasid, siis lisaks pidutsemisele saab seal rahulikult pidada ka koosolekuid, seminare, töövestlusi ja viia läbi brainstorminguid. Ruum on sisustatud vajaliku helitehnika ja projektoriga, et saaksid tähtsaid numbreid ka seinal presenteerida või õhtul pidutsedes kõigile oma lemmik muusikavideot näidata. Tunnihind 36€/h. Tööpäeva hind (09.00-17.00) 180€/päev. Õhtul või nädalavahetusel kuluta 600€ ja ruum on sinu. NB! Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Meie ruumid

Oleme valmis korraldama väga erineva iseloomuga üritusi, alates konverentsidest lõpetades suurte pidudega. Kui soovid tulla meile esinema siis rendi lava.

– Terve maja (kuni 250 inimest)
– Baari ja köögiga saal (kuni 80 inimest)
– Lavaga saal (kuni 120 inimest)
– Privaatsaal / Seminariruum (kuni 30 inimest)
– Salabaar ja talveaed (kuni 50 inimest)
– Lava (kuni 10 inimest)

Võta ühendust!

Meelelahutus voolab meie veenides!

Martin - huvijuht

Make pizza not war

People of the free world

Kolm Tilli Catering

"Ratastel Pizza" on meie liikuv pizzaauto, mis võimaldab igaühel proovida Kolme Tilli imelisi pizzasid ka väljaspool Tartu Aparaaditehases asuvat restorani. Tegeleme "Napoli" stiilis pizzade valmistamisega ning kasutame selleks spetsiaalset ahju ainult elava tulega.

Kokteilikoolitus

Kokteilikoolitusel õpetame selgeks erinevad kokteilide valmistamise tehnikad, õpetame tundma baaritöövahendeid ning seda, mida nendega teha. Selgitame lahti kirevat alkoholimaailma ajalugu ning seda, kust kokteilikultuur alguse sai. Samuti näitame, kuidas kodustes tingimustes iga kell supermaitsev kokteil valmistada.

Liitu tiimiga!

Anna endast märku info@kolmtilli.ee.

  • Tänavatoidu kokk

Tahad lauas kindel olla?

Broneeri!