Mojitobaar Tartus

Väike Kuuba Tartu

Telli kaasa!

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Väike Kuuba on Tallinnas!

Väike Kuuba Original Mojito ja Riki Tiki kokteilid nüüd Tallinnas! Ja seda veel koos Odeon baari suurepäraste söökidega! See on troopika ja palmisaar sinu enda kodus! From Tartu with love! Neljapäevast laupäevani! #lõunaosariigid

Vabaõhubaar Tartu südames Emajõe promenaadil!

Väike Kuuba on legendaarne vabaõhubaar Tartus, Emajõe rivieral aastast 2015. Esimesest suvest alates kohalike ja Tartu külaliste südamed võitnud baar on keskendunud põhjapoolkera parimate Mojiotode valmistamisele ning seltsielu hoidmisele Tartu südames. Räägitakse, et kui üldse kuskil Tartu vaimu kohata võib, siis just hilisel õhtutunnil Väike Kuubas. 

2021. suve võtab Väike Kuuba vastu täiesti uue arhitektuurilise näoga, et tartlastele olemas olla ka heidutavamatel ilmadel. 

Asud Tartus ja soovid mojitosi kaasa?

Väga hea, meie ka! Teeme ettevalmistusi, et juba maikuus Väike Kuuba avada ning esimeste soojade ilmadega külmad Mojitod letile lükata. Praegu on sul võimalus tellida kaasa meie legendaarseid purgimojitosid!

"Mitte ükski hea lugu ei alga sellega, et keegi tellis vett."

Karl Astok, Väike Kuuba camarero

"Kooooooosolek!"

Merily, Väike Kuuba camarera

SÜNDMUSED

Muusika, peod ja Mojitod Emajõe promenaadil

Meie sündmused

Kutsu mojitobaar enda sündmusele!

Väike Kuuba on valmis tooma legendaarsed purgimojitod Sinu hoovi, rõdule või jahile, pole küsimust. Professionaalsed ja lõbusad camarerod on valmis koolitama igaühest pädeva Mojitomeistri ning tegema kõigile joogid puusalt nii, et Sinul jääb üle ainult nautida. Väike Kuuba toob ellu killukese suvemeeleolu, mis pärineb maalilisest suvisest Pärnust või alati värskest Tartust. Tee oma valik allpool!

Otsid suveks kogemust, millest tulevikus oma lastele rääkida?

Catering

Väike Kuuba on Emajõe promenaadi esimene asukas

Avame kevadel 2021

Vabaduse puiestee 1C/3 , Tartu

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • :
  • :
    Pakume nii toitlustus- kui ka baaricateringi.

Hoia ennast kursis meie tegemiste ja mojito retseptidega