Mojitobaar Tartus

Väike Kuuba

Kirjuta meile!

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Vabaõhubaar Tartu südames Emajõe promenaadil!

Väike Kuuba on legendaarne vabaõhubaar Tartus, Emajõe rivieral aastast 2015. Esimesest suvest alates kohalike ja Tartu külaliste südamed võitnud baar on keskendunud põhjapoolkera parimate Mojiotode valmistamisele ning seltsielu hoidmisele Tartu südames. Räägitakse, et kui üldse kuskil Tartu vaimu kohata võib, siis just hilisel õhtutunnil Väike Kuubas. 

2021. suve võttis Väike Kuuba vastu täiesti uue arhitektuurilise näoga, et tartlastele olemas olla ka heidutavamatel ilmadel. 

"Mitte ükski hea lugu ei alga sellega, et keegi tellis vett."

Karl Astok, Väike Kuuba camarero

Väike Kuuba tänavatoit

Lisaks legendaarsetele mojitodele saab Väike Kuubas nautida Ameerika ja Kuuba tänavatoidust inspireeritud kultuuri - USA stiilis hot dogid, Cuban Sandwich ja erinevad snäkid.

"Kooooooosolek!"

Merily, Väike Kuuba camarera

Catering

Väike Kuuba on valmis tooma legendaarsed purgimojitod Sinu hoovi, rõdule või jahile, pole küsimust. Professionaalsed ja lõbusad camarerod on valmis koolitama igaühest pädeva Mojitomeistri ning tegema kõigile joogid puusalt nii, et Sinul jääb üle ainult nautida. Väike Kuuba toob ellu killukese suvemeeleolu, mis pärineb maalilisest suvisest Pärnust või alati värskest Tartust. Tee oma valik allpool!

Fan Gear

Nüüd saame oma fännidega jagada tükikest entusiasmist, millega oma restorane ja baare peame. Oleme välja tulnud tuliuue kollektsiooniga, kus iga särk on oma sõnumiga eriline. Avasime oma e-poe, kus leiad lisaks T-särkidele igasugust muud kaupa. Hetkel võid sealt leida ka Seven & Sonsi kinkekaarte, mida saad kasutada tähtajatult.

Hoia ennast kursis meie tegemiste ja mojito retseptidega