Tänavatoidurestoran Tartus

The Paper Bag Company™

Telli Woltist

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Elame ja hingame tänavatoidu rütmis!

Seven & Sons restoranide ja baaride grupil on uus liige. Põgus peatuspaik, kui soovid nautida kiirelt maitsvat toitu või hoopis paberkotiga toitu sõpradele ja perele jagamiseks viia. Astu sisse, ütle chef-idele “tšau” ja lase maitsemeeltel rännata.

Tänavatoit

Meie a’la carte streetfood menüü on nagu väike maailmakaart, kus on võimalik ühe külaskäiguga terve maailma tänavatoidu skeene läbi käia. Taiwanist pärit bao kuklitest Hispaania churrodeni, Korea kimchist Ameerika Mac 'n' cheese´ini on üksikud näited, kui laiahaardeline tänavatoidumenüü Sind meie restoranis ootab.

Pizza

Meie kindel eesmärk on pakkuda lõunaosariikide parimat pizzaelamust. The Paperbag Company pizzad on Napoli stiilis, mida iseloomustavad õhuke pizzapõhi ja paksemad ääred. Sealt on pärit ka maailma kõige kuulsaim pizza - Margherita, kus kehtib põhimõte - vähem on parem. Soovime alati viia oma külalised maitserännakule, mille tarbeks on pizzameistrid kokku pannud oivalise pizzamenüü, kust leiab nii klassikuid, nagu Diavola ja Crudo, kui ka põnevamaid maitsekoosluseid. Selleks, et tagada parim kvaliteet, oleme kõige olulisemad toorained ise Itaalias välja valinud.

Telli pizzad ja tänavatoit koju, tööle või kontorissse!

Telli Woltist!