Tänava- ja hingetoidust inspireeritud

Seven & Sons Catering

Võta ühendust!

Catering nagu tiiger

Seven & Sons pakub  tänava- ja hingetoidu ning kokteili cateringi, mis on inspireeritud tiigri elustiilist – teenuse kvaliteet on kõrge ja piirideta!

Meie cateringi tellides saad külla kutsuda palavalt armastatud Kolm Tilli pitsameistrid ja nautida kogu Eestis kuulsaks saanud Väike Kuuba Mojitosid enda era- või firmasündmusel. Või hoopiski baosid, friikaid või külma Itaalia õlut. Valik on Sinu.

Tutvu meie cateringi valikuga allpool.

Küsi pakkumist

Pakume elamust läbi maitsete ja meelelahutuse

Karl Astok - ettekandja ja Manchester Unitedi fänn

Kolm Tilli Ratastel Pizza

"Ratastel Pizza" on meie liikuv pizzaauto, mis võimaldab igaühel proovida Kolm Tilli imelisi pizzasid ka väljaspool Tartu Aparaaditehases asuvat restorani. Tegeleme Napoli-stiilis pizzade valmistamisega ning kasutame selleks spetsiaalset ahju ainult elava tulega.

Teeme hästi või ei tee üldse!

Martin - Kolme Tilli hall kardinal

Väike Kuuba Mojito Baar

Professionaalsed ja lõbusad camarerod on valmis koolitama igaühest pädeva Mojitomeistri või tegema kõigile joogid puusalt nii, et Sinul jääb üle ainult nautida. Toome legendaarsed purgimojitod Sinu hoovi, rõdule või jahile, pole küsimust. Väike Kuuba pakub ekstra suurt suvemeeleolu, mis pärineb maalilisest suvisest Pärnust või alati värskest Tartust. Tee allpool valik, millise Väike Kuuba vaib Sulle rohkem sobib ja ¡vamos.

Kolm Tilli Tänavaköök

Maailma tänavaköögist inspireeritud toidud, mida pakume Tartu ühes kõige populaarsemas restoranis võivad vabalt olla ka Sinu järgmisel üritusel. Aasia köögist Itaalia pizzadeni sinu kodus, festivalil või konverentsil. World is your pizza.

Blood Milk Water Bar Catering

Planeerid pidu, aga ostukorvis on ikka seesama roosa Schweppes ja vodka? Ära põe! Me paneme Sinu eest kokteilinimekirja kokku, toome kohale, teeme kokteilid valmis ja lahkume. Olgu peoks pokkeriõhtu poistega, kokteilikoolitus tüdrukutega või korraldad lanseerimist uuele Tesla mudelile - we got you! Kokteilide kõrvale jagavad kutid üle 10-aastase karjääri jooksul omandatud kuuma külalislahkust! Kogu nende stiil põhineb ideel: "Kiss - keep it simple stupid".

Kokteilikoolitus

Kokteilikoolitusel õpetame selgeks erinevad kokteilide valmistamise tehnikad, õpetame tundma baaritöövahendeid ning seda, mida nendega teha. Selgitame lahti kirevat alkoholimaailma ajalugu ning seda, kust kokteilikultuur alguse sai. Samuti näitame, kuidas kodustes tingimustes iga kell supermaitsev kokteil valmistada.

Tänavatoit kuulub tänavatele!

Maailma rahvad

Meie ruumid

Otsid oma sündmuseks kohta?

Telli meie catering ja naudi pidu, kui...

 • … soovid mitmekülgset rätseplahendust.
 • … soovid kõige ägedamaid restorane ja baare oma koju.
 • … otsid suve- või talvepäevade toitlustajat.
 • … korraldad suurüritust.
 • … korraldad sünnipäevapidu.
 • … soovid oma sündmusele või festivalile toitlustajat.
 • … soovid oma peole ratastel pitsaahju.
 • … mõtled midagi muud. Anna meile teada!
Küsi pakkumist!

Cateringi kontakt:

 • DD dot MM dot YYYY
 • :
 • :
  Pakume nii toitlustus- kui ka baaricateringi. Tutvu erinevate menüü võimalustega üleval pool.

Ole kursis meie tegemistega!