Kokteilibaar seal, kus oled Sina:

Blood Milk Water Bar Catering

Küsi pakkumist!

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Kes me oleme?

Blood Milk Water Bar Catering toob kokteilibaari sinu sündmusele! Cateringi taga on neli Tartu poissi – Regeri Zoo, Mikk Valtna, Karl Astok & Martin Sõgel. Nende juhitavaid restorane ja baare leiad üle terve Tartu – Kolm Tilli, Blood Milk Water & Väike Kuuba.

Blood Milk Water Bar Catering kokku segatud kokteilid on inspireeritud maailma klassikalistest ja mitte nii klassikalistest kokteilidest ning alati igale maitsele. Kokteilide kõrvale jagavad kutid üle kümne aastase karjääri jooksul omandatud kuuma külalislahkust! Kogu meie stiil põhineb ideel: KISS – keep it simple, stupid!

Keep it simple, stupid! on kandev emotsioon ja aade maailma vallutavas minimalismi liikumises, mille laineharjal Tartu poisid surfavad.

Kui planeerid pidu, aga ostukorvis on ikka seesama roosa Schweppes ja vodka, siis ära põe! Me paneme Sinu eest kokteilinimekirja kokku, toome kohale, teeme kokteilid valmis, ja lahkume. Jätame hommikuks aknalauale ka hapukurgid, kui vaja. Olgu pidu pokkeriõhtu poistega või korraldad lanseerimist uuele Tesla mudelile, we got you!

Teeme "Hästi!" või ei tee üldse!

Mikk Valtna, Väike Kuuba eestvedaja

Kokteilibaar

Oleme valmis pakkuma erilahendust igale Sinu soovile! Olgu see ettevõtte suvepäevad, Sinu järgmine juubel, pulmad või äge sündmus. Tuleme just sinna, kuhu meid kutsud ja kuidas meid kutsud!

Kokteilikoolitus

Pole ideid, mida järgmisel juubelil külalistele meelelahutuseks pakkuda? Teeme kokteilikoolituse kohapeal või läbi veebi, kus täitub igaühe unistus olla baari taga ja õppida maailma kõige vingema ameti tagamaid! Või hoopis degusteerime sinu lemmikalkohole, et järgmisel peol uute teadmistega särada.

Suurüritused

Otsid oma suurüritusele joogipakkujat? Teeme ära! Tuleme oma arsenaliga kohale ja pakume läbimõeldud lahendust, et kõik tuhanded külalised saaksid meelepärase joogi kätte kiirelt ja maitsvalt!

Joogikonsultatsioon

Jagame oma kümne aasta jooksul omandatud baari- ja restoraniäri kogemust Sinu tiimiga meeleldi! Aitame välja mõelda uue joogikaardi ja koolitame meeskonna selle ala proffideks!

Online koolitus

Me elame huvitaval ajal. Tihtipeale võib olla keeruline meile külla tulla või kohtuda näost näkku. Ole mureta! Oleme loonud endale võimekuse tulla sinu juurde läbi videosilla nii, et kodust diivanilt lahkumata saad osaleda koolitusel või seminaril.

Mitte ükski hea lugu pole alanud sellest, et keegi jõi vett..

Karl Astok, Kolm Tilli eestvedaja

Tagasiside

Küsi pakkumine!

Täida vorm informatsiooniga ja vali "Blood Milk Water Bar Catering"

Regeri Zoo

  • DD dot MM dot YYYY
  • :
  • :
    Pakume nii toitlustus- kui ka baaricateringi. Tutvu erinevate menüü võimalustega üleval pool.

Tahad olla kursis meie tegemistega?