Tänavatoidurestoran Tartus, Aparaaditehases

Kolm Tilli

Broneeri laud!

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Elame ja hingame tänavatoidu rütmis!

Kolm Tilli on laia maailma tänavaköögist inspireeritud restoran Tartu Aparaaditehases.

Tänavaköögi läbivaks kontseptsiooniks on tänavatoidu valmistamine – koha südameks on avatud köök, mille kõrval seisavad eraldi pizza valmistamise ja pagaritoodete nurgad ning kõike seda toetab maailma trende ja klassikat järgiv kokteilibaar. Külastajatel on võimalik jälgida, kuidas nende söök ja jook valmivad alates esimesest hetkest kuni maitsva kõhutäieni.

Kolm Tilli alustab hommikul vara ning lõpetab õhtul hilja. Eesti üks suuremaid restorane pakub tugeva kultuuriprogrammi näol elamusi kõigile. Päeva alustuseks kutsume oma külalisi imelisele hommikusöögile ning sealt edasi on piiriks ainult taevas.

Visit Tartu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Tahad olla kursis meie tegemistega?

Mäletan, kui ma esimest korda sinna läksin. Tekkis kohe selline “välismaa tunne"!

Isabella Gabriela Heido, sotsiaalmeedia mõjur

Brunch

Sinu argipäeva varajane ärataja ning nädalavahetuse laiskade hommikute pikendaja. Me usume siiralt, et hommikusöök on päeva kõige oluliseim osa. Katrina väljamõeldud brunchimenüü pakatab tervisest, värvidest ja maitsetest. Seda kõike selleks, et saaksid päeva alustada kohe tallagaasiga. Nädalavahetusel pakume brunchi seni kuni päike on kõrgel taevas. Ja miks mitte alustada brunchi hoopis mimosaga? E-R 09:00 - 11:30 L-P 10:00 - 13:00

Tänavatoit

Kolm Tilli a’la carte streetfood menüü on nagu väike maailmakaart, kus on võimalik ühe külaskäiguga terve maailma tänavatoidu skeene läbi käia. Taiwanist pärit bao kuklitest Hispaania churrodeni, Korea kimchist Inglismaa Fish & Chips´ini on üksikud näited, kui laiahaardeline tänavatoidumenüü Sind meie restoranis ootab. Loomulikult oleme ka ise pidevalt uute ja põnevate maitsete jahil, et need üles leida ning ka Sulle pakkuda.

Stiilne, vaba ja energiline aura! Vau!

Katrin, toidunautleja blogist "Katz kokkab"

Pizza

Kui ütled Kolm Tilli, mõtled pizza. Meie kindel eesmärk on pakkuda lõunaosariikide parimat pizzaelamust. Kolm Tilli pizzad on Napoli stiilis, mida iseloomustavad õhuke pizzapõhi ja paksemad ääred. Sealt on pärit ka maailma kõige kuulsaim pizza - Margherita, kus kehtib põhimõte - vähem on parem. Soovime alati viia oma külalised maitserännakule, mille tarbeks on pizzameistrid kokku pannud oivalise pizzamenüü, kust leiab nii klassikuid, nagu Diavola ja Crudo, kui ka põnevamaid maitsekoosluseid, nagu suitsujuustu-peekoni ja kimchi pizzad. Selleks, et tagada parim kvaliteet, oleme kõige olulisemad toorained ise Itaalias välja valinud.

Telli koju kaasa!

Naudi maailma maitsetest inspireeritud tänavatoitu ja pizzasid dressides ja diivanil!

Seven & Sons Merch on kohal!

Seven & Sonsi eesmärk on luua maailmasse kohti, kus on kõigil mõnus aega veeta. Nüüd saame oma fännidega jagada tükikest entusiasmist, millega oma restorane ja baare peame. Oleme välja tulnud tuliuue T-särgi kollektsiooniga, kus iga särk on oma sõnumiga eriline. Disainisime T-särgid selliselt, et saaksid seda kanda kodus, tööl, sünnipäeval või kus iganes soovid. Avasime oma e-poe, kus leiad lisaks T-särkidele igasugust muud kaupa. Hetkel võid sealt leida ka Seven & Sonsi kinkekaarte, mida saad kasutada tähtajatult. Samuti on müügil meie enda majaõlu "Tiger Blood". Tulevikus lisame sinna veel head ja paremat. Mine vaata järele!

Meelelahutus voolab meie veenides!

Martin - huvijuht

Ükssarvikud ja teised moodsad ettevõtted, tulge meile tööle!

Kas oled vahepeal pizzat süües mõelnud, mis imelik trepp küll teisele korrusele viib? Meil on seal privaatne peidukas! Kui tavaliselt peetakse seal sünnipäevasid, siis nüüd on meil teadaanne kõikidele ükssarvikutele, moodsatele kollektiividele ja mrworldwide’idele, kelle jaoks ei ole oluline, kus nad parasjagu töötavad. Broneeri omale privaatne peidukas paariks tunniks või hoopis terveks tööpäevaks (9-17). Peidukas saad rahulikult pidada koosolekuid, seminare, töövestlusi ja viia läbi brainstorminguid. Tunnihind 30€/h + km. Tööpäeva hind (09.00-17.00) 150€/päev +km.

Meie ruumid

Oleme valmis korraldama väga erineva iseloomuga üritusi, alates konverentsidest lõpetades suurte pidudega. Kui soovid tulla meile esinema siis rendi lava.

– Terve maja (kuni 250 inimest)
– Baari ja köögiga saal (kuni 100 inimest)
– Lavaga saal (kuni 120 inimest)
– Privaatsaal (kuni 30 inimest)
– Salabaar (kuni 40 inimest)
– Talveaed (kuni 20 inimest)
– Lava (kuni 10 inimest)

Võta ühendust!

..., tule meile tööle!

Oleme otsimas oma tiimi erinevatele ametikohtadele uusi tiigreid. Ole sa noor või vana, kogemusega või ilma kogemuseta – vahet ei ole, sest töökäsi ootame mitmele rindele. Tööle on võimalus tulla nii osalise kui ka täiskoormusega.
Kolm Tilli kuulub Seven & Sons restoranide ja baaride gruppi, mis annab võimaluse areneda ja karjääri teha grupiüleselt.
Saada oma CV info@kolmtilli.ee.

  • A la Carte kokk

Make pizza not war

People of the free world

Tripadvisor

Tripadvisori värsked arvustused

Ratastel Pizza

"Ratastel Pizza" on meie liikuv pizzaauto, mis võimaldab igaühel proovida Kolme Tilli imelisi pizzasid ka väljaspool Tartu Aparaaditehases asuvat restorani. Tegeleme "Napoli" stiilis pizzade valmistamisega ning kasutame selleks spetsiaalset ahju ainult elava tulega.

Soovid töötada Eesti ühes kõige suuremas restoranis?

Umbroht OÜ, reg. kood 12930922, EE101829465

E-N 9-23 / R 9-01 / L 10-01 / P 10-22

Kastani 42, Tartu

  • MM slash DD slash YYYY
  • :
  • :
    Pakume nii toitlustus- kui ka baaricateringi.

Broneeri laud

Broneeri laud