Tänavatoidurestoran Tartus, Aparaaditehases

Kolm Tilli

Broneeri laud!

Kuulub baaride ja restoranide gruppi

Kolme Tilli jõulupakid

Meie e-poest leiad jõuludeks megamaitsvad jõulupakid, mis sobivad kingituseks sõpradele ja perele ning headele kolleegidele. Soovime mõnusat jõuluaega ning ootame Sind külla meie restorani Aparaaditehasesse.

Elame ja hingame tänavatoidu rütmis!

Kolm Tilli on laia maailma tänavaköögist inspireeritud restoran Tartu Aparaaditehases.

Tänavaköögi läbivaks kontseptsiooniks on tänavatoidu valmistamine – koha südameks on avatud köök, mille kõrval seisavad eraldi pizza valmistamise ja pagaritoodete nurgad ning kõike seda toetab maailma trende ja klassikat järgiv kokteilibaar. Külastajatel on võimalik jälgida, kuidas nende söök ja jook valmivad alates esimesest hetkest kuni maitsva kõhutäieni.

Kolm Tilli alustab hommikul vara ning lõpetab õhtul hilja. Eesti üks suuremaid restorane pakub tugeva kultuuriprogrammi näol elamusi kõigile. Päeva alustuseks kutsume oma külalisi imelisele hommikusöögile ning sealt edasi on piiriks ainult taevas.

Tahad olla kursis meie tegemistega?

Mäletan, kui ma esimest korda sinna läksin. Tekkis kohe selline “välismaa tunne"!

Isabella Gabriela Heido, sotsiaalmeedia mõjur

Brunch

Sinu argipäeva varajane ärataja ning nädalavahetuse laiskade hommikute pikendaja. Me usume siiralt, et hommikusöök on päeva kõige oluliseim osa. Katrina väljamõeldud brunchimenüü pakatab tervisest, värvidest ja maitsetest. Seda kõike selleks, et saaksid päeva alustada kohe tallagaasiga. Nädalavahetusel pakume brunchi seni kuni päike on kõrgel taevas. Ja miks mitte alustada brunchi hoopis mimosaga? E-R 09:00 - 11:30 L-P 10:00 - 13:00

Tänavatoit

Kolm Tilli a’la carte streetfood menüü on nagu väike maailmakaart, kus on võimalik ühe külaskäiguga terve maailma tänavatoidu skeene läbi käia. Taiwanist pärit bao kuklitest Hispaania churrodeni, Korea kimchist Inglismaa Fish & Chips´ini on üksikud näited, kui laiahaardeline tänavatoidumenüü Sind meie restoranis ootab. Loomulikult oleme ka ise pidevalt uute ja põnevate maitsete jahil, et need üles leida ning ka Sulle pakkuda.

Stiilne, vaba ja energiline aura! Vau!

Katrin, toidunautleja blogist "Katz kokkab"

Pizza

Kui ütled Kolm Tilli, mõtled pizza. Meie kindel eesmärk on pakkuda lõunaosariikide parimat pizzaelamust. Kolm Tilli pizzad on Napoli stiilis, mida iseloomustavad õhuke pizzapõhi ja paksemad ääred. Sealt on pärit ka maailma kõige kuulsaim pizza - Margherita, kus kehtib põhimõte - vähem on parem. Soovime alati viia oma külalised maitserännakule, mille tarbeks on pizzameistrid kokku pannud oivalise pizzamenüü, kust leiab nii klassikuid, nagu Diavola ja Crudo, kui ka põnevamaid maitsekoosluseid, nagu suitsujuustu-peekoni ja kimchi pizzad. Selleks, et tagada parim kvaliteet, oleme kõige olulisemad toorained ise Itaalias välja valinud.

Telli koju kaasa!

Naudi maailma maitsetest inspireeritud tänavatoitu, pizzasid ja kokteile dressides ja diivanil #stayinghomeisthenewgoingout

Meelelahutus voolab meie veenides!

Martin - huvijuht

Meie ruumid

Oleme valmis korraldama väga erineva iseloomuga üritusi, alates konverentsidest lõpetades suurte pidudega. Kui soovid tulla meile esinema siis rendi lava.

– Terve maja (kuni 250 inimest)
– Baari ja köögiga saal (kuni 100 inimest)
– Lavaga saal (kuni 120 inimest)
– Privaatsaal (kuni 30 inimest)
– Riki Tiki Salabaar (kuni 40 inimest)
– Talveaed (kuni 20 inimest)
– Lava (kuni 10 inimest)

Võta ühendust!

 • Terve maja

  kuni 250 inimest

 • Baariga saal

  kuni 100 inimest

 • Lavaga saal

  kuni 120 inimest

 • Privaatsaal

  kuni 30 inimest

 • Salabaar

  kuni 40 inimest

 • Talveaed

  kuni 20 inimest

 • Catering

  Vali ise, kuhu tuleme!

 • lava

  Lava

  Kuni 10 inimest

Make pizza not war

People of the free world

Tripadvisor

Tripadvisori värsked arvustused

Ratastel Pizza

"Ratastel Pizza" on meie liikuv pizzaauto, mis võimaldab igaühel proovida Kolme Tilli imelisi pizzasid ka väljaspool Tartu Aparaaditehases asuvat restorani. Tegeleme "Napoli" stiilis pizzade valmistamisega ning kasutame selleks spetsiaalset ahju ainult elava tulega.
SÜNDMUSED

Meie juures kohtuvad tänavatoit ja meelelahutus

Meie sündmused

Soovid töötada Eesti ühes kõige suuremas restoranis?

Umbroht OÜ, reg. kood 12930922, EE101829465

E-N 9-23 / R 9-01 / L 10-01 / P 10-21

Kastani 42, Tartu

 • MM slash DD slash YYYY
 • :
 • :
  Pakume nii toitlustus- kui ka baaricateringi.

Broneeri laud

Broneeri laud